Wiedźmin na smartfona – kiedy zagramy?

1329
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miłośnicy serii mogą już zacierać ręce. Najnowszy tytuł, który będzie wydany na urządzenia mobilne zostanie lada dzień wypuszczony. Kiedy zagramy w grę Wiedźmin: Pogromca Potworów?

Wiedźmin: Pogromca Potworów – platformy

Premiery gry nie jest mocna nagłaśniana, ponieważ nie jest to tytuł, który trafi na największe platformy. Twórcy, studio Spokko, jest powiązane z CD Projekt RED, które jest głównym wydawcą serii o Wiedźminie. Nie ma co liczyć, że premierowy tytuł trafi na PlayStation, XBOX czy PC. Gra jest przygotowana na platformy mobilne. Będzie można ją pobrać na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Wiedźmin: Pogromca Potworów – kiedy premiera?

Gra będzie miała swoją premierę 21 lipca. Użytkownicy systemu Android już teraz mogą się wcześniej zarejestrować. Dzięki temu uzyskają dostęp do broni specjalnej, miecza z Kaer Morhen. Fabuła gry będzie oparta o wydarzenia, które miały miejsce kilkaset lat przed pojawieniem się Geralta. Wiedźmin: Pogromca Potworów będzie w pewnym stopniu przypominał Pokemon GO. Gracz również będzie się poruszał po świecie rzeczywistym, co jakiś czas napotykając na potwory, które trzeba będzie pokonać.

Zostaw komentarz