Witaj na portalu bastille.pl, gdzie pokażemy Ci cały świat gier! To miejsce zarówno dla doświadczonych gamerów, jak i dla osób dopiero zaczynających granie. Trzymamy rękę na pulsie – u nas poznasz terminy najnowszych premier oraz zapowiedzi nowości.

Dowiesz się jaki sprzęt spełni Twoje wymagania oraz jakie akcesoria warto do niego dobrać. Dobrze orientujemy się też w e-sporcie. Jeśli szukasz newsów z turniejów oraz relacji – to miejsce dla Ciebie!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Jakub Repetowski

Uwielbia spędzać wolny czas czytając o nowościach w świecie gamingu. Na bieżąco śledzi także scenę e-sportową. Copywritingiem zajmuje się od ponad 3 lat.

Zobacz wpisy autora

Jan Adamowicz

Od małego gra na różnych sprzętach. Zaczął od Commodore 64, później przesiadł się na NES. Miłośnik konsolowego grania, nie zamyka się na żaden tytuł. Jeśli nie gra to pisze o tym teksty, a jak ma trochę wolnego czasu, to stara się pokopać piłkę ze znajomymi.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Redaktor i doktorant. Zaciekawiony sposobem, w jaki pod wpływem nowoczesnych technologii zmienia się świat – także sport i rozrywka. Lubi konfrontować swoje obserwacje z opinią innych. Miłośnik książek, zwierząt i natury.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Autorka tekstów, a także miłośniczka nowych technologii. Doskonale czuje się w świecie newsów gamingowych. Lubi oglądać recenzje najnowszych sprzętów. Ciekawi ją także fotografia, nagrywanie i montaż wideo.

Zobacz wpisy autora

Katarzyna Synowiec

Pomysłowa, ambitna i bezkompromisowa – copywriterka poszukująca kreatywnych wyzwań. Na co dzień lubi poszerzać swoje horyzonty i stawiać sobie nowe cele, które jeszcze do niedawna wydawały się nieosiągalne. Prywatnie miłośniczka aromatycznej kawy, mrocznych książek i amerykańskiej motoryzacji.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz

Dziennikarz technologiczny i copywriter. Doświadczenie zdobywał współpracując z takimi portalami, jak PClab, Komputer Świat czy SpeedTest. Miłośnik nowych technologii i gier symulacyjnych. Przez ponad rok kierowca, a przez dwa lata spedytor, dyspozytor i księgowy w jednym.

Zobacz wpisy autora