Czy dobre laptopy można kupić za niewielkie pieniądze?

Czy dobre laptopy można kupić za niewielkie pieniądze?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Laptop to podstawowe narzędzie pracy dla wielu osób, zwłaszcza teraz, kiedy tak dużą popularnością cieszy się praca zdalna. Często jest to jednak drogi sprzęt, dlatego też warto szukać tańszych ofert i okazji. Podpowiadamy, gdzie można znaleźć dobrego laptopa za niewielkie pieniądze oraz czy jest to w ogóle możliwe.

Nowy czy używany?

Jeśli szukasz dobrego sprzętu, który nie będzie kosztował fortuny, to warto zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem będzie laptop nowy, czy jednak używany. Sprzęty z tak zwanej drugiej ręki są bardzo często w świetnej kondycji technicznej, a kosztują znacznie mniej niż laptopy prosto ze sklepu – bez problemu jesteś w stanie znaleźć laptopa w bardzo dobrym stanie, który będzie kosztował nawet 70-80% mniej niż podobny, a nawet ten sam model ze sklepowej półki.

Gdzie jednak szukać dobrych laptopów z drugiej ręki? Najlepszym rozwiązaniem będzie regularne sprawdzanie portali ogłoszeniowych oraz grup na Facebooku. Dzięki temu będziesz mieć szansę na bezpośredni kontakt ze sprzedającym oraz sprawdzenie sprzętu.

Laptopy poleasingowe

Ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o sprzęt używany, są laptopy poleasingowe. Wiele firm decyduje się na leasing sprzętu, zwłaszcza laptopów i komputerów dla pracowników, a po danym okresie – wymienia sprzęt na nowy. Laptopy, które zostają oddane po tym okresie leasingowania, często są następnie odsprzedawane przez firmy leasingowe w niższych cenach.

Taki laptop poleasingowy to bardzo korzystne rozwiązanie, jeśli szukasz dobrego sprzętu w korzystnej cenie. Laptopy te są bowiem bardzo dokładnie sprawdzane przez specjalistów pod kątem technicznym, dlatego też możesz mieć pewność, że będą działać bez zarzutu. Jeśli szukasz laptopa poleasingowego, to koniecznie sprawdź stronę https://laptopy-enter.pl/.

Nie tylko laptop

Jeśli zdecydujesz się na zakup tańszego laptopa, to zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na przykład na różnego rodzaju przydatne akcesoria dla Twojego nowego sprzętu. Warto przede wszystkim zdecydować się na zakup takich akcesoriów jak torba lub plecak na laptopa. Możesz też zainwestować w takie dodatki jak myszka, pamięć USB, czyli pendrive, komplet przydatnych kabli i przejściówek, wygodne podstawki do korzystania ze sprzętu oraz ozdobne naklejki, które sprawią, że będziesz mógł spersonalizować swój sprzęt.

Zdj. główne: NordWood Themes/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*