Google Play Pass – co to jest?

Google Play Pass – co to jest?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od października 2020 roku Google oferuje subskrypcję dla użytkowników Androida. Co oferuje abonament? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Google Play Pass – ile kosztuje?

Google chwali się w swoich materiałach reklamowych, że dzięki subskrypcji, zyskasz dostęp do setek gier i innych aplikacji. To szczególnie ciekawa propozycja dla osób, które lubią grać na swoim smartfonie i tablecie. Darmowe propozycje są tylko z nazwy. Praktycznie w każdym tytule roi się od mikropłatności i chcąc cieszyć się z gry i tak trzeba liczyć się wydatkami, często idącymi w setki złotych. Rozwiązaniem tej sytuacji może być wybór Google Play Pass. Cena abonamentu to 22,99 zł miesięcznie lub 139,99 zł rocznie. Patrząc na ceny poszczególnych tytułów na Andorida, może się to wydawać niską stawką.

Google Play Pass – co zawiera?

Abonament od Google oferuje wiele różnych tytułów. Przede wszystkim zawiera gry, które w standardowej ofercie są płatne. To ciekawa propozycja dla każdego, kto chce w krótkim odstępie czasu wypróbować wiele tytułów. Jednak to nie jedyne, co można otrzymać w Google Play Pass. W ramach subskrypcji użytkownik otrzymuje dostęp do wielu płatnych aplikacji oraz podcastów. Oferta jest bogata, dodatkowym plusem jest też możliwość dodania aż 5 użytkowników do abonamentu. Dla osób, które nie są przekonane, czy warto płacić, Google przygotował krótki okres próbny.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*