Smartfon Samsung Galaxy S23 – poznaj telefon z nightografią

Smartfon Samsung Galaxy S23 – poznaj telefon z nightografią
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Lubisz robić zdjęcia w wolnym czasie? A może prowadzisz konto w social mediach i zajmujesz się tym zawodowo? W takim wypadku telefon do robienia zdjęć to totalny must have! Mając pod ręką smartfon z dobrym aparatem w kilka sekund uwiecznisz ważne chwile lub zrobisz profesjonalne zdjęcie produktu. A co ze zdjęciami nocą? Nietrudno się zgodzić, są one wyjątkowe i romantyczne, mają swój tajemniczy urok… ale wykonanie ich może przysporzyć wiele trudności. To prawdziwy test zarówno dla umiejętności fotografa, jak i posiadanego przez niego sprzętu. Chcesz robić doskonałe zdjęcia nocą przy użyciu telefonu? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S23, telefon z Nightografią!

Smartfon z nightografią i nocne zdjęcia

Nocne miejskie pejzaże tworzą niesamowity klimat. Po zachodzie słońca ulice w wielkich miastach rozbłyskują feerią barw pochodzącą ze świateł, neonów czy witryn sklepowych. To doskonałe warunki do stworzenia klimatycznego zdjęcia. Niestety, robienie zdjęć przy użyciu telefonu w słabych warunkach jest wyzwaniem. Wymaga zarówno umiejętności od fotografa, jak i odpowiednich parametrów urządzenia. W innym przypadku efekt końcowy może być daleki od naszych wyobrażeń.

Jak w takim razie uchwycić energię miasta nocą, zatrzymać magię chwili i emocje fotografowanych osób, gdy warunki oświetleniowe ku temu nie sprzyjają? Tak naprawdę wcale nie musisz zajmować się fotografią w sposób profesjonalny, aby Ci się to udało. Z pomocą przychodzi smartfon Samsung Galaxy S23 i Nightografia.

Smartfon Samsung Galaxy S23 – czym jest Nightografia?

Jeśli ciekawi Cię fotografia mobilna i chcesz poznać jej wszystkie tajniki, Nightografia jest zdecydowanie dla Ciebie! Czym jest Nightografia? To tryb fotografii nocnej, który pozwala robić zdjęcia doskonałej jakości przy słabych warunkach oświetleniowych. Tryb Noc w smartfonach Samsung Galaxy S23 umożliwia zrobienie wyrazistych zdjęć, kiedy warunki oświetleniowe są niezadowalające. Co więcej, nie musisz przy tym wykorzystywać lampy błyskowej, która w wielu przypadkach może zepsuć efekt końcowy zdjęcia. Nightografia wykorzystuje tutaj technologię AI. Dzięki niej wyraźny obraz powstaje poprzez nałożenie się wielu klatek tego samego ujęcia.

Smartfon Samsung Galaxy S23 i jego doskonały aparat

Zapomnij o niewyraźnych, rozmytych zdjęciach nocą! Smartfon Samsung Galaxy S23 zadba o ich wysoką jakość, niezależnie od tego czy robisz selfie z przyjaciółmi w klubie, czy próbujesz uchwycić energię miasta nocą. 4 aparaty: szerokokątny 50 MP, ultraszerokokątny 12 MP, 3x zoom optyczny 10 MP i 12 MP przedni aparat do selfie sprawią, że uchwycisz każdy detal!

Możesz być pewien, że ze smartfonem Samsung Galaxy S23 stworzysz doskonałe zdjęcia, których pozazdrości CI każdy. Dzięki udoskonalonej sztucznej inteligencji Nightografii szczegóły są jeszcze bardziej wyraźne, dlatego zdjęcia i filmy będą jasne i pełne kolorów niezależnie od pory dnia.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Grafika: materiał partnera

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*