„The Lord of the Rings: Gollum” – co wiemy o nowej grze?

„The Lord of the Rings: Gollum” – co wiemy o nowej grze?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Najnowsza z gier osadzonych w świecie „Władcy Pierścieni” niedługo ujrzy światło dzienne. Sprawdź, co już wiadomo na temat tej długo wyczekiwanej produkcji.

Nowinki o grze

„Władca Pierścieni” to saga, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Uniwersum to zostało zaprezentowane w licznych książkach, produkcjach filmowych, grach komputerowych czy w serialu (mowa oczywiście o „Władcy Pierścieni: Pierścieniach władzy”, który poznamy już we wrześniu).

Kolejna gra z tej serii z pewnością nie jest zatem dla nikogo zaskoczeniem. „The Lord of the Rings: Gollum” to przygodowa gra akcji z perspektywy trzecioosobowej, którą opracowuje studio Daedalic Entertainment. Postacią, w którą się wcielimy, będzie tytułowy Gollum/Smeagol. Fabuła gry została umiejscowiona przed wydarzeniami z trylogii, lecz już po spotkaniu Golluma z Bilbo, podczas którego ten drugi zostaje nowym właścicielem pierścienia.

Premiera ma mieć miejsce 1 września 2022 roku. Tytuł dostępny będzie zarówno na pecetach, jak i konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5.

Zdj. główne:Ergo Zakki/unsplash.com 

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*