Telefon na abonament dla całej rodziny – poznaj plusy i minusy takiego rozwiązania

Telefon na abonament dla całej rodziny – poznaj plusy i minusy takiego rozwiązania
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Dostępne na rynku pakiety abonamentów telefonicznych mogą obejmować nie tylko jedną osobę, lecz także kilku członków rodziny. To świetna opcja dla tych, którzy lubią mieć wszystkie opłaty w jednym miejscu. Wystarczy podpiąć kilka numerów do jednego rachunku i cieszyć się z codziennego użytkowania. Jakie jednak plusy i minusy mają takie oferty?

Wszystko w jednym miejscu, bez ukrytych kosztów

Największym plusem abonamentów dla całych rodzin jest możliwość połączenia kilku numerów. Takie pakiety są zazwyczaj najbardziej opłacalne, a im więcej osób z nich korzysta, tym stawki wychodzą niższe. Dzięki połączeniu kilku numerów można płacić raz, za każdy telefon podpięty do abonamentu. Każdy użytkownik ma taką samą liczbę możliwych minut do wykorzystania, wiadomości do wysłania i internetu do zużycia. W ten sposób powstaje sprawnie działający system, w którym nie trzeba się niczym przejmować. Wystarczy jedynie dobrać odpowiednio ofertę do użytkowników. Obecnie istnieją głównie pakiety, które oferują brak limitów na połączenia komórkowe, stacjonarne, SMS-y i MMS-y, a ilość dostępnych GB internetu jest ciężka do wykorzystania. Wybierając ofertę dla swojej rodziny czy znajomych, najlepiej postawić na jak największą liczbę osób, wtedy stawki będą niższe.

Oferty dla całej rodziny i telefon dla każdego użytkownika

Oferty dla wielu osób są bardzo ciekawie rozbudowywane. Taki abonament może umożliwiać również wzięcie telefonu, dla każdego użytkownika. Podnosi to wysokość comiesięcznych stawek oraz pozwala na stałe rozwijanie sprzętów dostępnych we własnej kieszeni. To idealnie rozwiązanie dla osób, które spragnione są nowinek technologicznych i lubią zmieniać swoje smartfony co rok bądź dwa. Dzięki abonentom z telefonami mogą one co podpisywanie umowy, wymienić swój telefon na nowszy model.

Dodatkowe przywileje, czyli platformy streamingowe i cyberbezpieczeństwo

Z uwagi na to, że oferty łączące wiele numerów są głównie kierowane do rodzin z dziećmi, wiele takich pakietów zapewnia dodatki, z których warto skorzystać. Co najważniejsze, to antywirusy. Taki program może zainstalować na swoim telefonie każdy użytkownik abonamentu, dzięki czemu zapewnia się bezpieczeństwo całej rodzinie. Pakiety z abonamentem mogą również obejmować dostęp do platform streamingowych w cenie oferty, np. do aplikacji typu Netflix czy HBO. To jednak nie wszystko. W ofercie niektórych firm przygotowano również produkty specjalne, np. takie które umożliwiają bezproblemowe sprawdzenie lokalizacji innego użytkownika abonamentu. To ciekawe rozwiązanie dla osób z dziećmi czy też dla ludzi, których bliscy często nie odbierają telefonu.

Zależność od innych wpisana w ofertę

Plusów jest dużo, jakie są więc minusy? Największą wadą tego typu rozwiązań jest zależność od innych użytkowników. Taką umowę ciężko jest rozbudować bądź przerwać bez konsultacji z innymi. Warto jednak przyjrzeć się takim ofertom, ponieważ zapewniają one spore oszczędności. Wystarczy wejść na stronę https://komorkomat.pl/, a następnie wybrać połączenie z konsultantem, który znajdzie najlepszą ofertę rodzinną dla każdego chętnego.

Fot.: Hassan OUAJBIR/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*