Xbox Game Pass stale się rozwija

Xbox Game Pass stale się rozwija
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osoby odpowiedzialne za dostępność tytułów na swoje platformy robią bardzo dobrą robotę. Usługa Game Pass zyskuje co chwilę nowe tytuły, w które można zagrać w ramach abonamentu.

Xbox Game Pass – nowe tytuły

W ostatnim czasie, z racji tego, że odbywały się targi E3, sypnęło zapowiedziami nowych gier. Wiemy już, że za niedługo będzie można spróbować swoich sił w najnowszym Battlefieldzie, Diablo czy Age of Empires. Czujny pozostał także Microsoft, który nie tylko ogłosił premierę swojego tytułu ekskluzywnego, czyli Forzy Horizon 5, ale ogłosił też, w jakie gry będzie można zagrać w ramach Game Pass. I tutaj, co warte odnotowania, też będzie się sporo działo. Przede wszystkim, w ramach abonamentu można zagrać w tytuły od Bethesdy, m.in. Wolfenstein II: The New Colossus, RAGE czy Fallout 3.

Na tym jednak nie koniec atrakcji w ramach usługi. Microsoft planuje cały czas rozszerzać listę tytułów, w które można zagrać. Hitowym posunięciem jest to, że w dniu premiery będzie można zagrać w Forza Horizon 5 oraz w Age of Empires IV. Te gry będą wydane jesienią tego roku, więc lada moment będą dostępne na platformie od Microsoftu. W 2022 roku w ramach Game Pass będzie można zagrać w kolejne premiery, m.in. S.T.A.L.K.E.R. 2 oraz Outer Worlds 2. Można się spodziewać, że dzięki tym wszystkim posunięciom, abonament będzie się cieszył dużym powodzeniem.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*