FIFA 23 jest już w sklepach! Czy warto ją kupić?

FIFA 23 jest już w sklepach! Czy warto ją kupić?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie – nic zatem dziwnego, że co roku miliony graczy kupują nowe tytuły z cyklu FIFA. Czy warto kupić najnowszą wersję?

FIFA 23 – czy warto?

Poprzednia część z kultowej już serii, czyli FIFA 22, wprowadzała dość wiele zmian – spora część graczy ma zatem pewne wątpliwości, czy warto wybrać nową odsłonę. Warto jednak podkreślić, że FIFA 23 różni się pod wieloma względami od poprzedniego tytułu. Do tego należy zwrócić uwagę na fakt, że jest to już ostatnia gra wydana przez EA Sports pod tą nazwą – od przyszłego roku seria będzie nazywana EA Sports FC.

Nowości w FIFA 23

Dlaczego warto kupić nową wersję? To między innymi możliwość poczucia wyjątkowych emocji w specjalnie przygotowanych trybach z okazji piłkarskich mistrzostw świata. Gracze będą mogli sprawdzić swoje siły w zmaganiach zarówno męskich, jak i damskich reprezentacji. Zmian doczekał się także gameplay – w tym tryb kariery, który przez długi czas był dość powoli rozwijany. Co więcej, od samego początku możliwe będzie wspólne granie na różnych platformach z tej samej generacji.

Zdj. główne: Alexey Savchenko/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*