Gry, które mają premierę w październiku – nie przegap ich!

Gry, które mają premierę w październiku – nie przegap ich!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś miłośnikiem elektronicznej rozgrywki i pragniesz zapoznać się z nowymi tytułami? Chcesz wiedzieć, jakie gry pojawią się w październiku? Na przegap żadnej premiery, z którą warto spędzić jesienne długie wieczory. Sprawdź już teraz, na co możesz liczyć!

Wielkie premiery przygotowane na październik

Swoją premierę ma m.in. najnowszy COD, czyli Call of Duty: Modern Warfare 2. 28 października będzie można na nowo stanąć do walki z dobrze znanymi operatorami grupy 141. Istotną premierą w październiku jest również druga część A Plague Tale: Innocence. Co więcej, 18 października na rynek trafi A Plague Tale: Requiem, która jest bezpośrednią kontynuacją rozpoczętej w 2019 historii Hugo i jego starszej siostry.

Gry z PS na PC

W październiku wychodzi jeszcze jedna ważna premiera, której nie mogą pominąć gracze pecetowi. Już 19.10 na PC pojawi się Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, dzięki której będzie można poznać historie, które przeżył Nathan Drake i jego dawna towarzyszka Chloe Frazer. Tę przygodę będzie można pierwszy raz ograć na PC i zdecydowanie warto skorzystać z tej okazji.

Zdj. główne: OPPO Find X5 Pro/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*