Turniej w FIFA 21 – jak go zorganizować?

Turniej w FIFA 21 – jak go zorganizować?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

FIFA to jeden z najpopularniejszych symulatorów piłki nożnej nie tylko w Polsce, a także na całym świecie. Z roku na rok gra ma coraz więcej fanów. 

Efektem tego jest dynamiczny rozwój e-sportu – wysokie pensje, ogromne turnieje, coraz więcej graczy i szereg zapalonych kibiców. Też chciałbyś zorganizować swój turniej w FIFA 21 i zastanawiasz się, jak to zrobić? Przychodzimy z pomocą!

FIFA 21 – wymarzona gra dla każdego miłośnika piłkarskich rozgrywek

FIFA 21 to piłkarska gra wideo od EA Sports, która już na dobre zagościła na komputerach i konsolach miłośników tego sportu. Warto zaznaczyć, że jest to już 28. część piłkarskiej serii FIFA. Jej premiera odbyła się 9 października 2020 roku. 

Produkcja dostępna jest na liczne platformy. Użytkownicy mogą z niej korzystać za pośrednictwem konsol PlayStation, Xbox One czy Nintendo Switch. Bez przeszkód można w nią również grać, korzystając z komputera. FIFA 21, podobnie jak przy poprzednich edycjach, oferuje swoim użytkownikom aż kilkanaście ciekawych opcji rozgrywek. Istotne zmiany można zauważyć przechodząc do tzw. trybu kariery.

Poszerzone zostały m.in. możliwości transferowe, co czyni mecz znacznie bardziej barwnym i ciekawym, zwłaszcza pod kątem ustalania składu drużyn. Dzięki temu użytkownicy mogą się poczuć, jakby naprawdę zarządzali jakimś klubem sportowym, a przecież dokładnie o to w tym wszystkim chodzi. Na ogromną pochwałę zasługują również znacznie bogatsze statystyki meczowe, rozwinięty tryb Volta i sama mechanika rozgrywki.

Jak zorganizować turniej FIFA 21?

Chciałbyś zorganizować turniej FIFA 21, ale nie wiesz, jak to zrobić? Oto krótka instrukcja, która pomoże Ci uporać się z tym problemem. 

W pierwszej kolejności należy przejść do zakładki Turnieje, nacisnąć przycisk (+) i wybrać opcję tworzenia nowego turnieju. Pozostając na tym samym ekranie, przesuń palcem w prawo i przejdź do zakładki Format. Panel użytkownika pomoże Ci przejść przez następne kroki – będziesz mógł wszystko skonfigurować wedle własnych preferencji. 

FIFA 21 – zbuduj swój wymarzony team

FIFA 21 to nowa odsłona symulatorów piłkarskich, która może pochwalić się niezwykle szerokim gronem miłośników. Choć tytuł w głównej mierze oparty jest na poprzednich edycjach, swoim użytkownikom oferuje znacznie więcej możliwości. Teraz gracze mają nie tylko możliwość budowania swojego zespołu czy próbowania swoich sił w rankingowych rozgrywkach, ale również mają okazję sprawdzić się w ulicznych rozgrywkach w trybie VOLTA FOOTBALL. 

W najnowszej odsłonie FIFA użytkownicy mogą znaleźć takie tryby jak m.in. tryb ligi mistrzów, tryb street czy tryb kariery, w którym to zastosowano wiele nowości. Jedną z nich jest interaktywna symulacja, która umożliwia obserwowanie symulacji i przejmowanie bezpośredniej kontroli nad zawodnikami.

Turniej FIFA 21 na PC – czy to możliwe?

Wiele graczy zastanawia się, czy możliwe jest zorganizowaniu turnieju na komputerze. Jak najbardziej! Oto wymagania sprzętowe. Jeśli tylko twój komputer je spełnia, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować turniej i cieszyć się z innych możliwości gry FIFA 21.

  • System operacyjny: Windows 7/ 8/1/ 10 64 bit;
  • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz / AMD Athlon X4 880K 4.0 GHz;
  • Karta graficzna: GeForce GTX 660 2 GB / Radeon HD 7850 lub lepsza;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • Miejsce na dysku: 50 GB lub więcej.

zdj. główne: EVG Kowalievska/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*